Nevěříš mi?!

16. října 2010 v 1:19 | SuiciKyuu |  ItaSasu

,,Co znamená tahle fotka.Myslíš,že já se nic nedozvím?" nestačil jsem spozorovat a na tváři mi zústal otisk Itachiho ruky.
Chytil jsem se za ranenné místo a držel v sobě vztek.

,,Odkud to máš? Vubec nevíš co se tam dělo. Byla mu jenom zima.Nic víc. Moc dobře víš,že bych tě nikdy nepodvedl.K tomu bych se nikdy nesnížil." koukl jsem se na nej . On jenom na mně civěl . Neviděl jsem v jeho očích tu lásku jak jindy.Žeby mně přestal milovat? Kvuli jedinné fotce která nic nedokazovala. Proč se musí tohle zrovna stát mně.

,,Když už jsme u toho milostivej Uchiho. Kde se flákaš ty dny?Pak se nečuduj proč si užívam s jinými když ty někde jinde deláš a pýcháš ho do duše." řekl jsem nadutě a prásknul pokojovými dveřmi.

,,Sasuke...Kdybys tak věděl pravdu."  sklonil hlavu a něco si říkal pro sebe.

,,Suigetsu otevři!" řval jsem na celý okolí .
,,Počkej chvíli." slišel jsem za dveřmi a netrpělivě čekal.
,,Ty to v hlavě nemáš v pořádku když lidem zvoníš uprostřed noci."  
,,Promiň,ale Itachi mně udeřil." málem se před Suigetsuem rozbrečel.
,,Co jsi udělal prosím tě?!" tahal ho dovnitř aby mu zimu nepouštěl.

...

Po tom co Sasuke všechno Suigetsuovi řekl si šel lehnout a myslel na Itachiho. Možná,že ho udeřil,ale miloval ho nadevše. Z myšlenek ho vytrhlo klopání na okno. Jedním okem podíval do směru kde se okno nacházelo.
Podešel k místu kde předtím civěl,otevřel okno. ,,Jdi odtud pryč ! "
,,Ne,nejdu! Chci se ti ospravedlnit Sasuke.Za to co jsem udělal."

,,Nemá to cenu.Jdi pryč! Ani nevíš jak se cítím." potáhl do sebe sopel a držel slzy na krajíčku.


Itachimu došlo,že mu je zbytečný kecat žvásty.Hodil Sasukeho na postel a svlíknul  boxerky.
Vědel přesne co by Sasukeho vzrušilo. Přisál se na jeho krk odkud jazykem putoval až po klíční kost kterou jemně kousal.  
Pomalu přecházel dlaní po celém Sasukeho těle a zastavil v jeho klíně kde hladil vnitřní část stehen.Viděl už pěkne naběhnutí Sasukehi penis. Měl chuť si ho dát do pusy,ale nechal svého bratra ještě trpět.
Schytil černý šatek do ruky a svázal Sasukemu oči.Pak našel v šuplíku pouta a spoutal nohy a ruce.
,,Teď budeš pikat za to,že jsi utekl odemně !"  přitáhl si ho k sobě a vnikl do něj celej.Nebral ohled na svýho bratra než jindy.Teď chtěl aby si to zapamatoval.Ale v hlouby duše se za to nenáviděl.
Příraz po přírazu.Sasukeho to bolelo víc než jindy. Proč je tak bezcitnej na něj.On ho přece obvinil za nevěru.Nic takového se přece nestalo.


Poslední pohyb panví a Itachi byl jak v sedmém nebi. No Sasuke se sotva držel při živote.Schytil polštář,objal ho a čekal na zázrak.Takový,že Suigetsu se objeví ve dvěřích a zavolá na Itachiho pomoc nebo ho vyhodí z bytu. No,ale štestí neměl. Zapoměl,že je v bytě sám.
Itachi schytil Sasukeho do náruče a políbil na krk.Necítil na Sasukem vzrušení.

,,Stalo sa něco bratře?" zeptal se ho.

,,Stalo se něco? Né,vubec ne. Jenom jsi mně tu znásilnil a mně bolí celé telo.Itachi jak si mohl?!"

Starší Uchiha se nezmohl na jediné slovo,vstal s postele,zavolal sanitku pro něj ,přistoupil k Sasukemu,věnoval mu nežný polibek na čelo a zmizel.

O 10 minut přišli pro Sasukeho a v nemocnici se o něj starali přibližne 2 mesíce.

Nikdo s ním odtehdy nemluví.nebo spíš on s nimi,protože být znásilněn vlastním bratrem a ješte k tomu ho miloval.Srdce se mu rozbilo na milion kousíčkú a nevládal vubec nic. Zhroutil se.

O Itachim se moc neví protože po své "práci" ho nikdo nikde nespozoroval.Možná spáchal sebevraždu,vydáva se za cizince něbo se skrývá ve skríší Uchiha klanu a myslí na svýho zničenýho bráchu. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama